آپدیت هسته ای می 2022 گوگل
در این مقاله با مطالب زیر آشنا میشوید:

کُر آپدیت گوگل در ماه مه 2022؛ گوگل این آپدیت جدید را در 25 می 2022 را آغاز و May 2022 core update (آپدیت هسته ای می 2022) نامید. در بهینه سازی سایت ها یا سئو اهمیت به موتور جستجوی گوگل، الویت خاص خودش را دارد. یک متخصص سئو سایت همواره با آپدیت های جدید گوگل بروز شده و موارد لازم رو در اجرای سئو در نظر میگیرد.

در این مقاله با مطالب زیر آشنا میشوید:

گوگل در این تاریخ آپدیت هسته ای گسترده ای استارت زده و همانطور که گفته تا دو هفته به طول می انجامد. فرایندهای رتبه بندی کلی گوگل، شامل پیشرفت های اساسی شده است. core update ها برای افزایش ارتباط کلی نتایج جستجوی ما در نظر گرفته شده اند.

سالانه گوگل چندین بار هسته و الگوریتم هایش را آپدیت می کند. اما این بروز رسانی، آپدیت هسته ای می 2022 یا May 2022 core update نامیده می شود.

دانش افزایی: ارزیابی محتوا توسط موتورهای جستجو, موتور جستجو و محتوا

آپدیت هسته ای می 2022

google search central

دنی سالیوان، رابط عمومی جستجوی گوگل: تغییراتی در عملکرد سایت در نتایج جستجو قابل انتظار است.

رابط عمومی جستجوی گوگل در ادامه خاطرنشان می کند:

به‌روزرسانی‌های هسته اصلی تغییراتی هستند که ما برای بهبود کلی جستجو و همگام شدن با ماهیت در حال تغییر وب انجام می‌دهیم. در حالی که هیچ چیز در یک بروزرسانی هسته مختص هیچ سایت خاصی نیست، این به روز رسانی ها ممکن است تغییرات قابل توجهی در نحوه عملکرد سایت ها ایجاد کنند … .

May 2022 core update releasing for Google Search

دنی سالیوان در ادامه اذعان دارد: ما به‌روزرسانی‌های هسته گسترده را تأیید می‌کنیم زیرا معمولاً تأثیرات قابل توجهی ایجاد می‌کنند. برخی از سایت‌ها ممکن است در طی آنها کاهش یا افزایشی را مشاهده کنند.

وی تاکید کرد: این خبر را دوباره به‌روزرسانی می‌کنیم تا تأیید کنیم که عرضه به‌روزرسانی هسته ای می 2022 کامل شده است. شما میتوانید بازخوردهای خود در مورد بروزرسانی هسته ای می 2022 در google search central به اشتراک بگذارید.

آپدیت هسته ای می 2022, آپدیت هسته گوگل می 2022, بروزرسانی گسترده هسته گوگل می 2022, May 2022 core update

searchenginejournal

توصیه کلی Google در مورد بروزرسانی های هسته ای (core updates):

اثرات قابل توجهی چون افزایش یا افت در رتبه بندی جستجو را انتظار داشته باشید.
بروزرسانی‌های هسته «گسترده | broade» هستند به این معنا که مورد خاصی را هدف قرار نمی‌دهند. در عوض، آنها برای بهینه کلی سیستمهای Google طراحی شده اند.

افت صفحات در رتبه بندی شامل جریمه نیست. بلکه ارزیابی مجدد آنها خواهد بود در برابر سایر محتوای وب که از آخرین به روز رسانی منتشر شده اند.
بهترین راه توصیه شده، تمرکز بر ارائه بهترین محتوای ممکن برای مقابله با تأثیر به‌روزرسانی الگوریتم هسته است.

بروزرسانی هسته ای گسترده هر چند ماه یکبار اتفاق می افتد. سایت‌ها ممکن است پس از یک بروزرسانی بازیابی نشوند تا زمانی که نسخه بعدی منتشر شود.
بهبودها تضمینی برای ریکاوری نیست. با این حال، انتخاب نکردن هیچ گونه بهبودی عملاً هیچ بازیابی را تضمین نمی کند.

کسانی که از آخرین آپدیت گوگل به سختی روی سایت خود کار کرده اند، ممکن است شاهد پیشرفت های قابل توجهی در رتبه بندی های جستجو باشند. از سوی دیگر، کسانی که سایت خود را رها کرده اند ممکن است رتبه بندی خود را در سایت هایی با محتوای مرتبط تر ببینند.
بنابراین شروع و بررسی تأثیرات این آپدیت خیلی زود است، چراکه انتشار این بروزرسانی هسته یک هفته یا بیشتر طول می‌کشد.

نوسان رتبه بندی شما در مدت انتشار آپدیت هسته ای می 2022 گوگل امکانپذیرست، بنابراین اگر فورا متوجه تغییرات شدید نگران نباشید.
وقتی انتشار آپدیت گسترده هسته ای می 2022 تمام شد، Google تأیید می‌کند، سپس وقت آن میشود که آنالیز، تجزیه و تحلیل خود را شروع کنید.

منبع دیگر خبر: searchenginejournal

اشتراک گذاری: مقالات مرتبط: خدمات فوق حرفه ای سئو سایت, بنر سئو سایت حرفه ای

وجود فرد متخصص در هر حوزه و بخش های مختلف کسب و کاری باعث رشد سریع آن میشه. اجرای یه بهینه سازی و سئو موفق با تدوین استراتژی قوی سئو شروع میشه.
درخواست طراحی و تدوین استراتژی سئو برای سایت خودت داری یا میخوای تیمتون عالی عمل کنه. ???

همین حالا کلیک کن ! آخرین مقالات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا