خدمات

هدف بهبود کسب و کار شما در زمینه SEO و Instagram

نیازه که کسب و کار شما هم حالا که وارد فضای پررقابت آنلاین شده در حوزه و تخصص کاریش، برتر و بالاتر دیده بشه. بهین لند این نیاز رو برای شما رفع میکنه و با ارائه خدمات سئو حرفه ای و خدمت ویژه یکی از شبکه های اجتماعی یعنی اینستاگرام شما رو به بهبود میرسونه.

چطور بهین لند سرزمین بهبود کسب و کار شما میشه؟

بهین لند با ارائه خدماتی از جمله: مشاوره در زمینه سئو سایت و اینستاگرام، استراتژی سئو و بهینه سازی سایت (SEO)، استراتژی محتوا، استراتژی اینستاگرام، اینستاگرام مارکتینگ به رونق کسب و کار اینترنتی شما میپردازه.

استراتژی سئو​

برنامه رسیدن به هدف در نتیجه عملی کردن سئو را خواهید داشت. بزرگترین مشکل در نرسیدن به نتیجه SEO نداشتن استراتژی سئو و بی برنامگی است. یک سئو حرفه ای نیاز به تدوین استراتژی SEO دارد.

بهینه سازی سایت

SEO، بهینه سازی سایت با توجه به فاکتورهای مهم سئو برای مخاطبین هدف شماست. شامل تحلیل و آنالیز سایت شما، رقبا، کلمات کلیدی مناسب، استراتژی و سئو داخلی و خارجی، استفاده از ابزارهای پیشرفته تحلیل و آنالیز است.

اینستاگرام مارکتینگ

محبوبترین شبکه های اجتماعی، اینستاگرام جزء جدایی ناپذیر هر کسب وکار فعال آنلاین است. افزایش آگاهی از برند،معرفی محصولات و خدمات و فروش ... از اهداف اینستاگرام مارکتینگ است.​

استراتژی اینستاگرام

برنامه ریزی برای پیج کاری و درنظر داشتن رقبا در حوزه مدنظر، نیاز به دانش اینستاگرامی و استراتژی خاص خود دارد. رعایت نکات ریز اینستاگرامی که به دور از چشم شماست.

آموزش

دانش سئو گسترده و پیچیده است. یک مدیر یا صاحب کسب و کار هم بایستی اطلاعات یا دانش ابتدایی از سئو بداند. متخصصین سئو نیز همواره در حال یادگیری، آپدیت و تجربه هستند.

مشاوره سئو و اینستاگرام

مشاوره در هر بخش کسب و کاری میتواند مفید و باعث رشد سریعتر باشد. با مشاوره سئو بهین لند مسیر موفقیت را سریعتر طی می کنید.

استراتژی محتوا

استراتژی محتوا در واقع شاه کلید کانتنت مارکتینگ است. برنامه هرآنچه که مرتبط با محتواست. استراتژیست محتوا برنامه ای از نوع محتوا، زمان تولید و سئو محتوا، زمان انتشار و نوع مدیریت آن را ارائه میدهد.

هدفمند و برتر دیده شدن انتخاب حرفه ای هاست

تنها یک گام تا سرمایه گذاری هدفمند سئو و اینستاگرام

برخی از مشتریان بهین لند

اسکرول به بالا