درباره ما

بهبود کسب و کار و برتر دیده شدن شما از دغدغه های بهین لند است

بهین لند با هدف سرزمینی برای بهبود و رشد کسب و کارها ایجاد شده است. خدمات بهین لند بهینه سازی سایت و بهبود شبکه اجتماعی اینستاگرام و مارکتینگ آن می باشد. خدماتی چون سئو، مشاوره سئو، استراتژی سئو، اینستاگرام مارکتینگ و استراتژی اینستاگرام و همچنین استراتژی محتوا و چیدن تقویم محتوایی مناسب را ارائه می دهد.
پروژه ها به پایان رسید
projects-icon.png
%
مشتریان خوشحال
heart-icon.png
تدوین استراتژی
editing.png
مشاوره
award-icon-free-img.png

SEO & Instagram

تخصص و تجربه در زمینه سئو و اینستاگرام

تزریق فکر،انرژی و تخصص

بهین لند بخشی از رشد کسب و کاری شما که مرتبط با سئو و اینستاگرام است، با کیفیت انجام میدهد.

گزارش های زمانبندی شده و اختصاصی از فرآیند سئو و اینستاگرام

فقط پروژه گرفتن و قرارداد بستن مد نظر نیست. بلکه شما گزارش هایی از روند بهبود یا پیشرفت سایت و آنالیز مداوم پیج اینستاگرام را دریافت خواهید کرد.

حتی چالش ها و فعالیت مخرب رقبا برای شما و تغییرات گوگل و الگوریتم ها چه خوب و چه بد را مطلع خواهید شد

بهین لند سرزمین بهبود شما

تیم بهین لند ایده های بزرگی را در سر می پروراند. تجربه کسب و کار اینستاگرامی و دغدغه هایی که بسیاری از مشاغل برای رشد و بهبود داشتند. همچنینهزینه بر بودن تمام راهکارهای رشد و تبلیغات و … در برابر مقرون بصرفه بودن سئو برای مشاغل و … باعث شده که بهین لند را جدی تر ادامه دهیم. هدف ما رشد و بهبود کسب و کارهاست. بهین لند در سئو یا بهینه سازی سایت دارای متخصصین کاربلد هست.  درکنار ارائه خدمات سئو که خود شامل مجموعه فرآیندیست، خدمات استراتژی اینستاگرام و تقویم محتوایی اینستاگرام و اینستاگرام مارکتینگ را بطور ویژه انجام میدهد. بهین لند برای شما صاحب کسب و کار در حد شناختتون از سئو و خدمات و برای تکمیل آشنایی در ابتدا مشاوره حرفه ای را به شما ارائه میدهد. با ثبت درخواست و آنالیز ابتدایی به شما میگه سایت شما تو چه مرحله ای قرار داره و بقیه فرایند روال کاری سئو رو خدمتتون توضیح میده.
همچنین در خصوص خدمات اینستاگرام کاری و برند شما، بهترین آنالیز و ارائه راهکار را برای شما دارد.
کافیه فقط درخواست و نوع خدمت مورد نیاز را ثبت کنید.

تفاوت شما با دیگر رقبا در این هست که زمان و کیفیت رو از دست نمیدهید.

درباره ی بهین لند, about-us

چرا ما را انتخاب کنید؟

سئو سایت را به صورت حرفه ای با تدوین استراتژی قوی سئو شروع و به پایان میرسانیم.

همانطور که میدونید خدمات سئو برای بهبود جایگاه سایت شماست در برابر فعالیت روزافزون رقبای فعلی و آینده شما، بنابراین نیاز به پشتیبانی طولانی مدت نیز دارد.
در مسیر سئو سایت شما بهین لند چون عضوی از کسب و کار شما پشتیبان و همراه شماست.

اینکه شما صاحب برند و کسب و کار از ابتدا میدونید در چه مرحله ای هستید و چقدر نیاز به بهبود سایت تون هست. از استراتژی سئو تا استراتژی محتوا و حتی پیشنهادات وِزه بازاریابی دیجیتال برای بهبود بیشتر و رشد بالاتر از رقبا و … همه وهمه شفاف و روشن به شما ارائه میشه.

امیدواریم صرف اینکه همه در اینستاگرام هستن و شماهم باشید فقط پیجتون رو ایجاد نکرده باشید.

بهتره بدونید با چه هدفی برای کسب و کارتون در فضای پررقابت اینستاگرام حضور دارید، چون هر هدفی استراتژی اینستاگرام خاص خودشو داره.
البته اگر بخواهید پیشرفتی در این زمینه داشته باشید مشاورین بهین لند پاسخ گوی شما هستند.

خیلی از پیج های کاری اینستاگرام حتی از نام برندشون بدرستی استفاده نمیکنند!!
اگر اصول حضو در اینستاگرام رو رعایت نکنیو تخصصی فعالیت نداشته باشی، نباید توقع داشت از اینستاگرام.

این نکته رو باید بدونید که اینستاگرام علاوه بر برندینگ و فروش محصولات و خدماتتون موثره، بسیار در بهبود و سئو سایت شما تاثیر گذاره که نباید نادیده گرفت.

بهین لند یک فرآیند کامل اینستاگرام مارکتینگ را به شما ارائه میدهد. داشتن یک استراتژی اینستاگرام  اختصاصی، این مسیر را روشنتر کرده بعلاوه تقویم محتوایی اینستاگرام و آنالیز و بهبود این برنامه ها و … همگی رشد شما را آسانتر میکنه.

اسکرول به بالا