راهنمای نوشتن محتوای مناسب سئو

در این مقاله با مطالب زیر آشنا میشوید:

اگر شما برای کسب و کارتان دارای وب سایتی هستید، محتوای بهینه سازی شده برای آن بسیار مهم است. اهمیت محتوای مناسب سئو برای جایگاه وب سایت شما در نتایج جستجو موثر می باشد. یکی از چک لیست های سئو داخلی on page seo، تولید محتوای مناسب با سئو است. در این مقاله راهنمایی برای نوشتن محتوای مناسب سئو ارائه داده ایم.

در صورتیکه وب سایت شما در صفحه اول مشاهده می گردد، شما بیشترین کلیک و بازدید، اشتراک گذاری ها، لایک و تبادل ها را دریافت خواهید کرد. اما اگر هیچکس صفحه شما را پیدا نکند، حتی با بهترین مقالات نوشته شده، بیهوده است.

لیست های سئو داخلی on page seo، تولید محتوای مناسب با سئو است. در این مقاله راهنمایی برای نوشتن محتوای مناسب سئو ارائه داده ایم.

در صورتیکه وب سایت شما در صفحه اول مشاهده می گردد، شما بیشترین کلیک و بازدید، اشتراک گذاری ها، لایک و تبادل ها را دریافت خواهید کرد. اما اگر هیچکس صفحه شما را پیدا نکند، حتی با بهترین مقالات نوشته شده، بیهوده است.

نوشتن محتوای پیشرفته و مناسب سئو، کار آسوده و راحتی نیست. راهکارها واندیشه های زیادی وجود دارد که به نوشتن محتوای قوی SEO می انجامد. این ابزارها و راهنمایی ها به شما کمک خواهد کرد تا محتواهایی جالب و مرتبط با وب سایت خود بنویسید. همچنین محتوای مناسب سئو در نتایج جستجو، جایگاه برتری کسب کرده و قابل رویت است و توجه کاربران را به خود جلب میکند.

اگر شناخت چندانی از محتواها ندارید میتوانید تولید محتوا و انواع محتوا را در وبلاگ بهین لند مطالعه کنید.

چگونه محتوای خود را بیشتر مناسب سئو بنویسید؟

  1. استفاده از تیترها و زیر تیترها
  2. به محتوای قبلی خود لینک دهید
  3. بهینه سازی طول مقالات
  4. انتخاب مناسب و عاقلانه کلمات کلیدی خود
  5. بهینه سازی تصاویر
  6. ساخت محتوای اشتراک پذیر
  7. محتوایی با کیفیت بالا بنویسید

استفاده از تیترها و زیر تیترها

استفاده از تیترها و زیر تیترها، چندین چیز را برای سئو بهینه سازی می کند. اول، خلاصه ای کوچک از نوشته شما را بیان کرده و بنابراین آسانتر خوانده می شود. کاربران مطالبی که خوانایی راحت و آسانی دارند را بیشتر به اشتراک میگذارند. همچنین هدرها (تیترها) و زیر تیترها، افزایش حجم کلمات کلیدی را دارد.

استفاده از هدینگ(تیتر و زیرتیتر) در سئو, راهنمای مناسب سئو نوشتن: هدینگ یا تیترها

به محتوای قبلی خود لینک دهید

لینک به سایت هایی با کیفیت و معتبر، اعتبار وب سایت شما را افزایش می دهد. استفاده از لینک های مناسب و خوب باعث می گردد صفحات شما در نتایج جستجو جایگاه برتری داشته باشند. همچنین استفاده از منابع معتبر در بدنه متن شما، برای خوانندگان یا کاربران اعتمادسازی میکند.

بهینه سازی طول مقالات

گوگل به مقالات طولانی اولویت بیشتری می دهد، اما اگر خیلی طولانی گردد شما کاربران یا خوانندگان را از دست می دهید. حداقل طول مقاله از 300 کلمه توصیه می شود، اما حداکثر دقیقی برای آن وجود ندارد.

در چند سال اخیر طول مقالات از شروع 800 یا 1000 کلمه متناسب با میزان محتوای هر حوزه مناسب می باشد. در استفاده از کلمات کلیدی در مقالات خود زیاده روی نکنید. بلکه متناسب با طول مقاله از کلمات کلیدی استفاده نمائید تا با جریمه گوگل مواجه نشوید.

دانش افزایی:

انتخاب مناسب و عاقلانه کلمات کلیدی خود

قبل از اینکه بتوانید مقاله ای بنویسید، تصمیم بگیرید که کدام کلمات کلیدی یا ترکیبی از آنها را انتخاب می کنید. میتوانید به متخصص مارکتینگ هزینه ای را بپردازید تا این کار را برای شما انجام دهد یا شما میتوانید کلید واژه های مناسب را بر اساس نتایج جستجوی keyword planner انتخاب کنید. اگر هنوز روند انتخاب کلمات کلیدی را انجام نداده، باید از این راهنما برای تحقیقات کلید واژه استفاده نمائید. هنگام شروع نوشتن، از کلمات کلیدی در عنوان، تیترها (هدرها)، و متن اصلی استفاده کنید.

بهینه سازی تصاویر

تصاویر برای ایجاد محتوای جالب و قابل اشتراک گذاری ضروری هستند. مردم بیشتر از یک شرکتی خرید می کنند که وبسایت آن عکس های جذاب و مرتبط داشته باشد. شما می توانید با اضافه کردن کلمات کلیدی به فایل های تصویری و بهبود تگ های ALT، تصاویر را بهینه سازی کنید.
اطمینان حاصل کنید که اندازه تصاویر نیز بهینه سازی شود. تصاویر خیلی بزرگ، سرعت زمان بازگذاری سایت را بالا برده و برای SEO بهینه سازی سایت مضراند. تصویر را تا حد ممکن کوچک کرده بدون اینکه به وضوح و کیفیت آن آسیب برسد.

ساخت محتوای اشتراک پذیر

بنابراین شما موفق شدید به اداره نوشتن مناسب سئو، محتوای مفید، مقاله جذاب که کاربران دنبال آن می گردند. گام بعدی اضافه کردن قابلیت اشتراک گذاری برای محتوا یا مقالات است. دکمه های شبکه های اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کرده تا افراد بتوانند به راحتی محتوا را به اشتراک بگذارند.

محتوایی با کیفیت بالا برای سئو بنویسید, محتوای اشتراک پذیر و با کیفیت

محتوایی با کیفیت بالا بنویسید

این باید بسیار واضح باشد، اما همیشه کاربردی نیست. بهترین راه برای جذب کاربران، خواندن و درگیر شدن آنها با محتوای سایت، نوشتن مطالب مفید و سرگرم کننده و جذاب است. موتورهای جستجو به سایت هایی با کیفیت بالا و محتوای مرتبط پاداش می دهد. کیفیت مهم تر از دیگر فاکتورهای لیست است.

هنگامی که یک ایده قوی در ذهن دارید که چگونه می خواهید مطالب خود را بنویسید و قالب بندی کنید، از برخی ابزارها و راهنمای نوشتن محتوای مناسب برای سئو به منظور ساده سازی و بهبود فرایند نوشتن استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا